Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O vysavacích systémech
O vysávacích systémech

Jak centrální vysavač pracuje

Sací jednotka je umístněna mimo obytné prostory (garáž, sklep apod.) a potrubím s antistatickou úpravou je proveden rozvod po domě.

Tento rozvod je zakončen několika speciálními zásuvkami, které jsou rozmístněny tak, aby pokryly celý prostor domu.

Při samotném vysávání stačí zasunout do zásuvky lehkou hadici a systém se spustí buď tlačítkem na rukojeti hadice, nebo automaticky.

Vypnout systém můžeme tlačítkem na rukojeti, nebo vytažením hadice ze zásuvky.

Kromě zásuvek je možné mít v systému také automatické lopatky Vac-Pan a to zejména v kuchyňských linkách, ve vestavěných skříních, botnících a pod. Po spuštění lopatky (nohou) pak stačí nečistotu jednoduše vmést a úklid je hotov. Pořízením centrálního vysavače již nikdy nebudete mít těsně za zády "řvoucího společníka", je konec drahým sáčkům, konec zakopávání o elektrický kabel, nedostatečné sací síly, znečištění vzduchu po nedokonalé filtraci... Centrální vysavač je tichý, silný a zdraví prospěšný...

Výhody sacích systémů

Centrální jednotka je stacionální ( pověšena na zdi ) a výrobce není omezen velikostí jako u klasického vysavače. Celý agregát je robustní, výkonný a připravený Vám sloužit po mnoho let.

Díky umístnění mimo obytné prostory je taky neuvěřitelně tichý. Při úklidu můžete poslouchat hudbu, nepřeslechnete telefon, nevzbudíte Vašeho miláčka, .....

 Jednotka je umístněna mimo obytné prostory (garáž, sklep a pod.) a potrubím s antistatickou úpravou je rozveden po domě. Rozvody jsou zakončeny speciálními zásuvkami.

Při samostatném vysávání stačí do zásuvky zasunout hadici a systém se spustí buďto tlačítkem na rukojeti nebo automaticky. K vypnutí stačí vytažení hadice ze zásuvky.

Ochrana zdraví

Sací síla jednotek HAYDEN umožňuje hloubkové vysávání vašich koberců, čalounění a díky speciálním hubicím i nekompromisní úklid hladkých ploch.
 
Jak potvrdily studie předních světových alergologů, jedinou možností je odvést přefiltrovaný vzduch z vysávání potrubím mimo dům, tím zabránit víření a usazování prachu v domě  a jeho vdechování hluboko do plic.

Jen tak se dokážete zbavit prachu, roztočů, jejich výkalů, pylů, výtrusů, plísní a bakterií.

Drtivá většina mobilních vysavačů víc znečištuje jak čisti, zachytí hrubé nečistoty a ty nejjemnější vám rozfouká po domě čí bytě. A paradoxně čím je silnější, tím hůř Jistě znáte tu "vůni" po vysávání. To jsou ty jemné částice, které nedokázal váš vysavač zachytit a teď je vdechujete hluboko do plic, žádný ani sebedokonalejší vysavač nefiltruje na 100% a tak musíte často utírat prach a dráždí vás to ke kašli. Jen centrální vysavač nevíří prach , saje jenom do sebe, a po filtraci opustí vzduch dům Existuje větší argument než je zdraví vašich dětí a blízkých? 

Kdy s montáží začít?

Ideální je systém namontovat ve fázi hrubé stavby, ale samozřejmá je i montáž ve stávajících objektech. S úspěchem lze využít i větrací šachty, nevyužitý komín, podhledy a podobně. Nejlépe je obrátit se na odbornou montážní firmu, ale šikovný kutil zvládne montáž i sám.

Jak můžete získat provizi

Jak můžete získat provizi za zprostředkování

Máte vlastní stránky? Můžete jednoduchým přidáním odkazu, který obsahuje Vaše ID vydělávat peníze bez práce.

Stačí se zaregistrovat a kontaktovat nás s tím, že máte zájem být zařazeni do provizního programu.

Kdokoliv přijde přes takový odkaz umístěný na Vašich stránkách do našeho e-shopu zanechá v paměti prohlížeče Vaše dealerské ID. Za každou uskutečněnou a zaplacenou objednávku získáváte automaicky provizi. 

Zaregistrujte se a neváhejte nás kontaktovat.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Nejčtenější na blogu
Kde nás najdete

 

 
Kontakty
(Po-Pá, 8-16 hod.)